Auktion Marieby bygdegård, Öd Söndag 25/5 Kl 11.00
Visning 09.00
Vi säljer: Sminkbord (1800-tal), Sybord (1800-tal), Brickbord, Teakmöbler, Matgrupp med 6 stolar, Trädgårdsmöbel, Tvättmaskin, Stringhylla, Väggtelefon Kungliga AC 150 mod 1893, Bumling taklampa (atelje lyktan), Retroprylar bla Ira-kannor, Plastburkar, Lampor, Klädhängare mm, Gamla mynt bla Nödmynt 1718, Ulrika Elionora 1719 mm, Mekaniska ur, Plåtleksaker, Allmogesaker, Retrotyger, Pälsar, Slipssamling, Speglar, Mattor, Cyklar, 60-tals Barbie med tillbehör, Konst bla litografier av Acke Åslund samt massor av välfyllda fyndlådor!!
Servering!!
Välkomna!!!
OBS!! Endast kontant betalning!!
För att lägga bud ring 070-6870322